Slots (1.2.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Send
gu: મોકલો
