Slots (1.2.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Mode
hi: प्रकार

en: Send
hi: भेजें

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Testing
hi: परिक्षण

en: - All -
hi: -सभी-
