Slots (1.2.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Mode
hr: Režim

en: Send
hr: Pošalji

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Testing
hr: Testiranje
