Slots (1.2.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Mode
is: Hamur

en: Send
is: Senda

en: - All -
is: - Allt -
