Slots (1.2.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
