Slots (1.2.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Mode
km: របៀប​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង
