Slots (1.2.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ
