Slots (1.2.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
