Slots (1.2.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Send
mr: पाठवा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
