Slots (1.2.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
