Slots (1.2.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Mode
ne: प्रकार

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
