Slots (1.2.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: - All -
ps: - ټول -
