Slots (1.2.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Mode
ta: முறை

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
