Slots (1.2.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Mode
ug: مودېل

en: Send
ug: يوللاش

en: Testing
ug: سىناش

en: - All -
ug: ھەممىسى
