Slots (1.2.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Mode
vi: Chế độ

en: Send
vi: Gửi

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Create new
vi: Tạo mới

en: - All -
vi: - Tất cả -
