Slots (1.2.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
