Slots (1.2.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Page
fil: Pahina
