Slots (1.2.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Mode
sr: Режим

en: Sort by
sr: Сортирај по
