Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: yes
br: ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
