Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: yes
cy: ie

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: no
cy: na

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Company
cy: Cwmni

en: Clear
cy: Clir
