Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: yes
gu: હા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: About
gu: વિશે
