Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: yes
ka: დიახ

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: no
ka: არა

en: Filter
ka: ფილტრი
