Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: yes
ast: Sí

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: no
ast: non

en: Filter
ast: Filtru
