Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: yes
he: סוגים

en: Edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: no
he: לא

en: Filter
he: סינון

en: Company
he: חברה

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Clear
he: ניקוי

en: Features
he: פיצ'רים

en: About
he: אודות

en: approved
he: מאושר
