Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: yes
ru: да

en: Edit
ru: Редактировать

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: no
ru: нет

en: Filter
ru: Фильтр

en: Company
ru: Компания

en: Display Name
ru: Отображаемое имя

en: Clear
ru: Очистить

en: Features
ru: Особенности

en: About
ru: Информация

en: approved
ru: одобрено

en: Credentials
ru: Полномочия

en: No data found
ru: Данные не найдены
