Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: yes
ur: جی ہاں

en: Edit
ur: تدوین

en: Back
ur: واپس

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filter
ur: فلٹر
