Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: yes
hr: da

en: Edit
hr: Uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: no
hr: ne

en: Filter
hr: Pročisti

en: Clear
hr: Očisti

en: Features
hr: Značajke

en: About
hr: Opis
