Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: yes
lt: taip

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: no
lt: ne

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Company
lt: Įmonė

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Features
lt: Savybės

en: About
lt: Apie

en: approved
lt: patvirtinta
