Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: yes
ml: അതെ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
