Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: yes
mr: हो

en: Edit
mr: संपादन

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Filter
mr: गाळणी
