Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (2.0.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: yes
pt: sim

en: Edit
pt: Editar

en: Back
pt: Voltar

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: no
pt: não

en: Filter
pt: Filtrar

en: Company
pt: Empresa

en: Display Name
pt: Nome da Exibição

en: Clear
pt: Limpar

en: About
pt: Sobre

en: approved
pt: aprovado

en: Credentials
pt: Credenciais
