Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: yes
pl: tak

en: Edit
pl: Edytuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: no
pl: nie

en: Filter
pl: Filtr

en: Company
pl: Firma

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: About
pl: O stronie

en: approved
pl: zatwierdzone

en: Credentials
pl: Kwalifikacje
