Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: yes
bg: да

en: Edit
bg: Редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: no
bg: не

en: Filter
bg: Филтър

en: Clear
bg: Изчисти
