Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: yes
el: ναι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: no
el: όχι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Company
el: Εταιρία

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: About
el: Περί
