Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: yes
nl: ja

en: Edit
nl: Bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: no
nl: nee

en: Company
nl: Bedrijf

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Clear
nl: Wissen

en: About
nl: Over

en: approved
nl: goedgekeurd

en: Credentials
nl: Referenties
