Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: yes
uk: так

en: Edit
uk: Редагувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: no
uk: ні

en: Filter
uk: Фільтр

en: Company
uk: Компанія

en: Display Name
uk: Відображуване ім'я

en: Clear
uk: Очистка

en: Features
uk: Властивості

en: About
uk: Про модуль

en: approved
uk: схвалене

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Internal Name
uk: Внутрішня назва

en: revoked
uk: відкликано
