Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: no
sr: не
