Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন
