Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: yes
cs: ano

en: Edit
cs: Upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: no
cs: ne

en: Company
cs: Společnost

en: approved
cs: odsouhlaseno
