Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: yes
jv: ya

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: no
jv: ora
