Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: yes
az: bəli

en: Edit
az: Dəyiş

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: no
az: yox

en: Display Name
az: Görünən Adı
