Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: yes
te: అవును

en: Edit
te: మార్చు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: no
te: కాదు

en: Filter
te: వడపోయి
