Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: yes
vi: có

en: Edit
vi: Sửa

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: no
vi: không

en: Filter
vi: Lọc

en: Company
vi: Công ty

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Search Type
vi: Kiểu tìm kiếm

en: Internal Name
vi: Tên nội bộ
