Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: yes
ar: نعم

en: Edit
ar: تحرير

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: no
ar: لا

en: Filter
ar: انتقاء

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Clear
ar: مسح

en: approved
ar: موافق عليه
