Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: yes
es: sí

en: Edit
es: Editar

en: Back
es: Atrás

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Filter
es: Filtro

en: Company
es: Empresa

en: Display Name
es: Nombre a mostrar

en: Clear
es: Limpiar

en: approved
es: aprobado
