Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: yes
et: jah

en: Edit
et: Muuda

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: no
et: ei

en: Filter
et: Filtreeri

en: Company
et: Asutus

en: Clear
et: Tühjenda
