Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು
