Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: yes
tr: evet

en: Edit
tr: Düzenle

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: no
tr: hayır

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Company
tr: Şirket

en: Display Name
tr: Görüntü Adı

en: Clear
tr: Temizle

en: approved
tr: onaylanmış
