Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: yes
am: አዎ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Clear
am: አጥራ
