Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: yes
de: Ja

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Back
de: Zurück

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: no
de: Nein

en: Company
de: Firma

en: Display Name
de: Angezeigter Name

en: Clear
de: Leeren

en: About
de: Über

en: approved
de: bestätigt

en: Internal Name
de: Interner Name

en: No data found
de: Keine Daten gefunden
